Novi gradonačelnik Severne Mitrovice Milan Radojević obratio se građanima na mitrovačkom šetalištu poručivši da im vraća opštinu.
Milan Radojević se posle polaganja svečane zakletve u Skupštini opštine obratio okupljenim građanima koji su mahali srpskim zastavama.
On je rekao da će građani ponovo odlučivati. „Gde ćete da živite, kako da se zovu ulice, kako da izgleda naš grad. Zahvaljujući vama, vašem poverenju, zajedno sa ovim odbornicima vraćamo vam opštinu – da vi rukovodite njome, da se vi pitate, hvala vam na ukazanom poverenju“, kazao je Radojević na mitrovačkom šetalištu.
Međutim, kazao je da novo opštinsko rukovodstvo čeka mnogo posla. „Mnogo rada… Budite strpljivi jer za velike promene i za velika dela treba vreme. Još jednom, hvala vam svima. Svi zajedno u nove pobede“, kazao je Radojević nakon polaganja zakletve u opštini.
Podsetimo, Srpska lista se danas ponovo vratila na čelo četiri opštine sa srpskom većinom na severu Kosova iz kojih je otišla u novembru 2022. godine.








