Izabrani gradonačelnici Srpske liste u opštinama Severna Mitrovica, Gračanica, Štrpce, Novo Brdo, Leposavić, Zvečan, Zubin Potok, Parteš i Ranilug zakazali su konstitutivne sednice lokalnih skupština za 5. decembar u 11 časova. Kako je saopšteno, konstitutivna sednica Opštine Klokot biće naknadno zakazana.
„Voljom srpskog naroda naredne četiri godine 10 opština sa srpskom većinom vodiće gradonačelnici Srpske liste. Zahvaljujemo se našim sunarodnicima na ogromnoj podršci, poverenju i ukazanoj časti“, saopštili su iz Srpske liste na Instagramu.
Dodali su da im je posebno drago što su zahvaljujući srpskoj slozi i jedinstvu vratili opštine na severu u ruke srpskom narodu i da je period mraka, kršenja zakona, otimanja imovine, maltretiranja privrednika i ugnjetavanja srpskog naroda od strane lokalnih vlasti završen.
„Trudićemo se da naše opštine budu servis svih građana na profesionalan i odgovoran način“, navode iz Srpske liste.








