Kosovska policija je saopštila da su dva službenika KEDS-a uhapšena zbog sumnje da su primila mito u iznosu od 400 evra.
Prema policijskom izveštaju, osumnjičeni su novac primili u svojoj kancelariji, sa obećanjem da će ubrzati zamenu električnog brojila koje je oštećeni podneo. Prilikom akcije, policija je novac pronašla i obezbedila kod jednog od osumnjičenih.
Osumnjičeni su ispitani u prisustvu svojih branilaca, a tužilac je nakon toga doneo odluku o njihovom zadržavanju. Slučaj je u redovnom postupku.








